Diagnoza potencjału on-line z informacją zwrotną

Zawsze udzielam pełnej i wyczerpującej informacji zwrotnej. Udzielając informacji zwrotnej dbam o to, by wszystkie aspekty raportu po badaniu były zrozumiałe.  

Jako certyfikowany projektant kariery wesprę Cię w przygotowaniach do poszukiwania pracy. Czyli… zaproszę Cię do wspólnego zastanowienia się nad tym w jakich obszarach możesz szukać nowych możliwości, jeśli będzie taka potrzeba zaproponuję Ci ćwiczenia i działania, które pomogą Ci zdefiniować cele lub dookreślić mocne strony.

DISC D3 – jest prawdopodobnie najbardziej czułym narzędziem diagnozy kompetencji na świecie, ponieważ łączy w sobie 4 analizy: DISC – m.in. styl komunikacji, poziom decyzyjności, poziom analitycznego myślenia, reakcja na zmianę, odporność na stres, organizacja pracy, wartości dla zespołu, obszary do rozwoju;

FRIS – jest prosty, intuicyjny i spójny. Przystępnie i zrozumiale wyjaśnia jak podejmujemy decyzje i jak działamy. Określa Styl Myślenia i Styl Działania. Styl Myślenia opisuje w jaki sposób naturalnie reagujemy i się komunikujemy się z innymi. Styl Działania opisuje w jaki sposób działamy, w co się chętnie angażujemy i w jakiego rodzaju zadaniach/sytuacjach sprawdzamy się najlepiej.

Hogan Assessment Systems – narzędzia Hogana – Hogan’s Select, Develop oraz Lead – stanowią zintegrowany system raportów zaprojektowanych po to, aby ułatwić i usprawnić zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zatrzymywanie talentów. Korzystając z narzędzi HAS w indywidualnej pracy rozwojowej, zwłaszcza z kadrą menadżerską uzyskujemy informacje o: 

Reiss Motivation Profile® – jest kopalnią wiedzy o samym sobie. Daje niezwykle zaawansowane i głębokie spojrzenie na nasze potrzeby i wewnętrzne motywacje. Umożliwia poznanie naszych naturalnych predyspozycji i potencjału, które wynikają z indywidualnego systemu wartości. 

Belbin Team Role – to narzędzie, dzięki któremu dowiesz się jakie role w zespole są dla Ciebie naturalne, w jakich zadaniach i relacjach będziesz czuć się najlepiej a w jakich będziesz mieć poczucie, że nie wykorzystujesz swojego potencjału. To „badanie” jest inne niż wszystkie ponieważ do jego wykonania możesz zaprosić do 15 osób, które z Tobą na co dzień pracują. 

Zadzwoń lub napisz wiadomość

Jestem do dyspozycji. Jeśli nie będę mogła odebrać telefonu, oddzwonię ASAP

tel. 509 069 268